Esheynal Világa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Játékostársat vagy mesélőt keresek

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Raiath Shia Caverell

Raiath Shia Caverell


Hozzászólások száma : 9

Karakterlap
Faj: félelf
Szint: 1
Klán:

Játékostársat vagy mesélőt keresek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostársat vagy mesélőt keresek   Játékostársat vagy mesélőt keresek EmptyKedd 02 Júl. 2013, 01:33

Hümm...nem tudom, mennyire vívok ki ezzel admini ostorcsattogtatást (előre is elnézést), mindössze szeretném tudatni, hogy lentebbi ajánlatom még mindig áll, illetve szinte már bármi jó, amiből játék kerekedhet. Röviden: játékostársat keresek, még mindig.
Elnézést a dupla postért, remélem, nem probléma. Smile
Vissza az elejére Go down
Raiath Shia Caverell

Raiath Shia Caverell


Hozzászólások száma : 9

Karakterlap
Faj: félelf
Szint: 1
Klán:

Játékostársat vagy mesélőt keresek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostársat vagy mesélőt keresek   Játékostársat vagy mesélőt keresek EmptyPént. 05 Ápr. 2013, 04:58

Bocsánat, hogy ide (is) írom, de itt van inkább a helye, szóval...

Játékostársat keresek szottyant kis srácomnak, alapvetően csak egy játékra, aminek keretein belül kicsit össze kellene fércelni, és rendbekapni a karaktert. Nem egy egyszerű eset, de van vészesebb is. Igazából ennyit szeretnék csak, a pontos helyszínre és egyéb körülményekre nyitott vagyok, ahogy arra is, ha a jelentkező illetékes (ha lesz) igényt tart továbbra is játékra, a karira, valamilyen ellenszolgáltatásra vagy egyéb ötletei vannak (mit tudom én, a segítségért cserébe inasnak, kifutófiúnak megtartja a kölköt, vagy unatkozó nemesként kitaníttatja saját szórakozásra, a lényeg, hogy ha van ilyen igény), azt is megbeszélhetjük.
Ha van vállalkozó szellemű egyén, kérem dobjon meg egy üzivel, és tárgyalunk. Smile
Vissza az elejére Go down
Ribeldah Mayé
Admin
Ribeldah Mayé


Hozzászólások száma : 149

Karakterlap
Faj: félelf
Szint: 8
Klán: Shayelle Amazonklán

Játékostársat vagy mesélőt keresek Empty
TémanyitásTárgy: Játékostársat vagy mesélőt keresek   Játékostársat vagy mesélőt keresek EmptyCsüt. 28 Márc. 2013, 21:13

Arra használd, amire a címe szerint való. Wink
Vissza az elejére Go down
http://shayelle.uw.hu/ribeldah.html
Ajánlott tartalom





Játékostársat vagy mesélőt keresek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostársat vagy mesélőt keresek   Játékostársat vagy mesélőt keresek Empty

Vissza az elejére Go down
 
Játékostársat vagy mesélőt keresek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Karaktert keresek, kínálok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Esheynal Világa :: OFF :: 
Kalandötletek és karakterbazár
-
Ugrás: