Esheynal Világa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
 

 OFF - Csevegő

Go down 
+30
Dorsian Malgrinor
Cidrick Haraldgrim
Eryn Golwen
Lorak Abran
Aliona Bytor
Eve Meredith Firesing
Claire Solir
Glantorn Scralom
Warrgak
Mezsgyecsapa Silens
Talena
Nathan Merchante
Elana Awenor Eledrion
Elrien Zaren
horin
Sir Mcdonald
Yrkon Zibdinzahra
Ylliwen Anaiass
Zibur Ro Krandal
Lunar ar Kobzafa
Porpentine Quill
Rachel Vilion
Perys dy`Kyrel Forisla
Solyna Fienn
Khartall Direfist
Galden Mortelor
Nius
Dru Kamin Ax
Ribeldah Mayé
Saaha con`Viyésat
34 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Saaha con`Viyésat

Saaha con`Viyésat


Hozzászólások száma : 15

Karakterlap
Faj: félelf
Szint: 6
Klán: Shayelle Amazonklán

OFF - Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: OFF - Csevegő   OFF - Csevegő - Page 5 EmptySzomb. 22 Szept. 2012, 02:46

First topic message reminder :

Asszem` csak úgy lehet dumcsizni meg reagot írni, ha egy új kis topikot hozunk létre.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Zibur Ro Krandal

Zibur Ro Krandal


Hozzászólások száma : 11
Age : 44

Karakterlap
Faj: ember
Szint:
Klán:

OFF - Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF - Csevegő   OFF - Csevegő - Page 5 EmptyVas. 06 Jan. 2013, 09:31

Faverell hajóval megközelíthető?
Térképen látok egy folyót, ami egészen odáig tart (vagy eleve onnan ered) és a világleírás is a hajózást nevezi meg, mint fő utazási eszköz.
Tehát a kérdésem egyszerű, fel lehet-e hajózni egészen a városig?
Vissza az elejére Go down
Nius

Nius


Hozzászólások száma : 24
Age : 57

Karakterlap
Faj: ember
Szint: 1
Klán: Bolondok Céhe

OFF - Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF - Csevegő   OFF - Csevegő - Page 5 EmptyVas. 06 Jan. 2013, 01:57

Ribeldah Mayé: Köszönöm a választ.
Vissza az elejére Go down
Ribeldah Mayé
Admin
Ribeldah Mayé


Hozzászólások száma : 149

Karakterlap
Faj: félelf
Szint: 8
Klán: Shayelle Amazonklán

OFF - Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF - Csevegő   OFF - Csevegő - Page 5 EmptyVas. 06 Jan. 2013, 01:55

Nius, nekem nagyon tetszik az ötlet, áldásom adom rá. Smile
Vissza az elejére Go down
http://shayelle.uw.hu/ribeldah.html
Nius

Nius


Hozzászólások száma : 24
Age : 57

Karakterlap
Faj: ember
Szint: 1
Klán: Bolondok Céhe

OFF - Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF - Csevegő   OFF - Csevegő - Page 5 EmptyVas. 06 Jan. 2013, 01:48

Sziasztok!

Ylliwen Anaiass említette a magányos mágust az egyik hozzászólásában. Sajnos, nem ismerem a M.A.G.U.S. játékot, ezért lehet, kicsit furcsának hat a kérdésem. Ez a bizonyos magányos mágus lehet-e szellem vagy energia? Úgy értem lehet-e egy test nélküli NJK?
Pl. egy magasan képzett elf mágus, akit valami vagy valaki elpusztított, de energiaként vagy szellemként itt maradt a játék síkjában. És tanáccsal, esetleg később tanítással segíthetné karakteremet.

Köszönöm a választ: Nius Játékosa
Vissza az elejére Go down
Ylliwen Anaiass

Ylliwen Anaiass


Hozzászólások száma : 37

Karakterlap
Faj: elf
Szint: 7
Klán: Shayelle Amazonklán

OFF - Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF - Csevegő   OFF - Csevegő - Page 5 EmptyVas. 06 Jan. 2013, 01:25

Akkor ketten vagyunk gyökerek, mert tényleg nem olvastam...hozzászoktam, hogy TK-n kiveri a szemem, ha új üzi van...elnézést... :3
A táblázatot meg azért gondolom (én, csak én, tényleg ^^) jó ötletnek, mert átlátható lenne. A MÉP költség meg azért necces, mert nem minden 5. szintű varázslat ugyanolyan "erős" (táp, hatásos, tömegpusztító, stb.), szal ha mindegyik csak a szintjével egyenlő manába kerülne, az lenne a vége, hogy egy életmágus x-szer megetethet titeket, de egy természetvari meg x számú villámmal feleslegessé teheti az étkeztetést...na, értitek... Smile
A kimerülés nem oszt vagy szoroz pontértékekben, inkább aláfestő/ útmutató jellegű, illetve egyfajta fékezőszabály, bár erről asszem írtam mailt ma, Rib (lehet nem, szita az agyam xD).
A reagban kijátszott máguskodást meg úgy értem, hogy a karinak el kell érnie az adott szintet (mondjuk ugye kettest), és utána játszhatja ki reagban, hogy mágiát kezdett tanulni (első szintű mágiát), és a mágiatanulós reagjai pontjából lenne meg a mágia egyes szintje, majd a kettes, hármas, satöbbi, de csak ha a megfelelő kariaszintet is elérte. Nyilván anélkül nem.
A többit meg Rib elmondta.
Galden, pont azért dolgozom a kimerültség faktoron, meg a MÉP- költségeken (plusz ugye van mágiaellenállás is), hogy ne legyen mindenki egy univerzumot kisujjal ropogtató szürke Gandalf, de azt sem akarom, hogy ne legyen élvezhető a varázslás...dolgozom, dolgozom, folyamatban. Smile
Vissza az elejére Go down
Galden Mortelor

Galden Mortelor


Hozzászólások száma : 32
Age : 46
Tartózkodási hely : Faverell

Karakterlap
Faj: ember
Szint: 8
Klán:

OFF - Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF - Csevegő   OFF - Csevegő - Page 5 EmptyVas. 06 Jan. 2013, 01:12

Köszönöm a válaszokat Smile.
A varázslat színezését természetesen úgy értettem, hogy user színezi magának, csak talán szerencsés volna, ha ezt mindenki nagyjából ugyanazon színkóddal tenné, úgy talán áttekinthetőbb.
Ha a MÉP-fogyasztáshoz lehet egy javaslat: jó sok fogyjon belőle varázsláskor, legyen rizikója annak, ha az ember orrba-szájba varázsolgat. Pl. 50 MÉP esetén elképzeltem, hogy valaki szériában lövi el az 1-2. szintű varázslatokat, amivel gyakorlatilag a fegyveres harc erőteljesen háttérbe szorulhatna, vagy a harcos karik esélyei radikálisan csökkenhetnek. Nem szeretnék csak azért egy megelőző-baltát állítani egy mágus fejébe, hogy egyáltalán legyen esélyem Smile.
Vissza az elejére Go down
Ribeldah Mayé
Admin
Ribeldah Mayé


Hozzászólások száma : 149

Karakterlap
Faj: félelf
Szint: 8
Klán: Shayelle Amazonklán

OFF - Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF - Csevegő   OFF - Csevegő - Page 5 EmptyVas. 06 Jan. 2013, 00:33

Némiképp kiegészítve Ylliwent (aki nem olvasta a PM-emet, nyá! Very Happy):

- mágiaszintlépés ugyanúgy történik, mint a szintlépés, magyarul ugyanannyi reagot kell összegyűjtenie hozzá, mint amennyit a szintlépésekhez kéne, nem jár automatikusan az átváltott szint mellé a mágiaszint is - tudom, hogy így nehezebb, de nem szeretném, ha két reag után übertáp karakterek rohangálnának a világban - bocs, Ylliw, hogy ebben ellentmondok, de mint tudjuk, gonosz vagyok Very Happy

- a második kérdést Ylliw megválaszolta Smile

- a nulláról indul azt jelenti, h nulláról indul, szóval el kell érnie a kettes szintet (össze kell gyűjtenie a kettes szinthez szükséges pontmennyiséget) ahhoz, hogy egyes szintű mágus legyen

- adott szinten a mágus megkapja az összes varit

- annyival csökken a mép, amennyi a vari szintje, de lesz hozzá akkor még táblázat, meg az is kidolgozás alatt van, hogy mennyire fárad el a varihasználattól a mágus, stb. (pontosabban Ylliw már kidolgozta, csak gyökér vagyok és nem értem... Very Happy ezért még nem mertem felrakni)

- karilapon nem megoldható, csak háromféle adatot enged látszódni a rendszer - ellenben be lehet állítani aláírást, amiben a kari leírása mellett ott lehet a mágia típusa, szintje, stb.

- amennyire tudom, a színezés sem megoldható - de a vari nevének kiírása mindenképpen könnyebbség lenne a másik félnek, tehát pl. a reag végén szerepelhet //-ben vagy kövérített betűtípussal, hogy XY mágiát használtam.
Vissza az elejére Go down
http://shayelle.uw.hu/ribeldah.html
Ylliwen Anaiass

Ylliwen Anaiass


Hozzászólások száma : 37

Karakterlap
Faj: elf
Szint: 7
Klán: Shayelle Amazonklán

OFF - Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF - Csevegő   OFF - Csevegő - Page 5 EmptySzomb. 05 Jan. 2013, 23:00

Rib, előre is elnézést, te is írd ide nyugodtan a gondolataidat. Smile

Galden: Mivel én csinálom a varázslatokat (illetve igyekszem kiválogatni, ami nem übertáp), illetve próbálkozom vele, még sok mindenre nincs válaszom, de igyekszem adni valami támpontot.
Mikor ötleteltem a városoknál, hozzátettem, hogy bizonyos városokban bizonyos mágiákat lehetne tanulni, illetve Faverellben lenne egy mágiaakadémia, ahol a varázsló hajlamú karik tanulhatnának. Továbbá az amazonok is rendelkeznek mágikus tudással (elvégre ott nem akarhat mindenki suliba járni), amit a törzsön belül adnak át a következő generációnak, amennyiben az kívánja. Szóval nem csak úgy van (illetve a MÉP pontok definíciója miatt mindenkiben benne van a képesség), és a karaktereknek nem kötelező mágusnak lenniük, egyéni döntés, hogy akar-e ilyen képességekkel bírbni, illetve szeretné-e tanulni.
Szvsz, mivel nem a corvusi mágiáinkkal rendelkezünk itt, mindenkinek újra kellene tanulni valahonnan az érkezése után, annyi különbséggel, hogy te a szinted miatt akár negyedik szintű varázslatokat is tanulhatsz.
Ebből következik az is, hogy szerintem okosabb lenne egy pár reagban kijátszani, hogy "elértem a kettes szintet, gyorsan keresek sulit, magányos mestert (a M.A.G.U.S. örök sztárját), és elsajátítom az alapokat". Akár úgy is lehetne, hogy az alapokat suliban a többit magadtól tanulod. Ezzel kapcsolatban szívesen várok ötleteket, javaslatokat. Smile

A szín, megjelenítendő cuccok már Rib asztala, szóval ezt majd ő tudja.

A mágia nevét, jellemét, szintjét, MÉP-költségét, rövid leírását, stb. egy táblázatba rendezve akartam megcsinálni, mikor már kész vagyok az összes sulival. De ha nagyon erős igény lenne rá, elkezdhetek csinálni már egyet most is (a MÉP költségeken kicsit töröm a fejem, hogy hogyan legyen egyensúlyban azzal, hogy a karik mégiscsak kimerülhetnek, stb.). Tuti, hogy a MÉP költség= varázslat szintje nem lesz képlet, ezt egyenként kell kitalálni. Smile
Vissza az elejére Go down
Galden Mortelor

Galden Mortelor


Hozzászólások száma : 32
Age : 46
Tartózkodási hely : Faverell

Karakterlap
Faj: ember
Szint: 8
Klán:

OFF - Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF - Csevegő   OFF - Csevegő - Page 5 EmptySzomb. 05 Jan. 2013, 09:32

Ribeldah: néhány kérdés a mágiával kapcsolatban.
- Az Esheynalra átváltott kariszintem 8., így elvileg a mágiaszintem 4. lenne. Viszont mivel nulláról indul a mágia, hogyan és mikor tudok szintet lépni benne? A következő mágiaszintlépésem elvileg csak 10. kariszinten lehetne.
- A mindenkinek járó karakterszintek miatt mindenki automatikusan megkapja a mágia képességét, vagy egyéni döntés is kell hozzá?
- A nulláról indul a mágia azt jelenti, hogy el kell érnem az első mágiaszintet (azaz a 2. kariszintet), vagy amikor úgy döntök, hogy mágiahasználó leszek, automatikusan 1. mágiaszintű leszek?
- Az adott szinten automatikusan megkapom az összes varázslatot?
- Ha varázsolok, mennyivel csökken a MÉP-em? A varázslat szintjével?
- A mágia típusát és szintjét és a fajmódosítót lehetne majd esetleg a karilapon jelezni (természetesen amennyiben technikailag megoldható)?
- A reagokon belül ki kell írni valahova a konkrétan alkalmazott varázslat nevét? (ha igen, talán érdemes volna neki egy külön színt megadni).

Előre is köszi Smile.
Vissza az elejére Go down
Galden Mortelor

Galden Mortelor


Hozzászólások száma : 32
Age : 46
Tartózkodási hely : Faverell

Karakterlap
Faj: ember
Szint: 8
Klán:

OFF - Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF - Csevegő   OFF - Csevegő - Page 5 EmptySzomb. 05 Jan. 2013, 08:10

Zibur: tessék jönni, mert rontom-bontom Smile. A narrálást viszont köszönettel elfogadom addig is.
Vissza az elejére Go down
Zibur Ro Krandal

Zibur Ro Krandal


Hozzászólások száma : 11
Age : 44

Karakterlap
Faj: ember
Szint:
Klán:

OFF - Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF - Csevegő   OFF - Csevegő - Page 5 EmptySzomb. 05 Jan. 2013, 08:01

Galden: meglátom, hogy alakulnak a dolgaim itt Helgerand környékén. Viszont tanulmányoztam a világleírást és IC bizony egy hónap amíg odaérek. Addig szerez ruhát. Very Happy
Alternatíva, hogy beállok oda narrátornak.
Vissza az elejére Go down
Galden Mortelor

Galden Mortelor


Hozzászólások száma : 32
Age : 46
Tartózkodási hely : Faverell

Karakterlap
Faj: ember
Szint: 8
Klán:

OFF - Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF - Csevegő   OFF - Csevegő - Page 5 EmptySzomb. 05 Jan. 2013, 06:10

Köszönöm.
Azért ha valakinek volna kedve mesélni, írjon ide nyugodtan. Nem feltétlen akarok magamra reagolgatni, ha nem muszáj Smile.
Vissza az elejére Go down
Ribeldah Mayé
Admin
Ribeldah Mayé


Hozzászólások száma : 149

Karakterlap
Faj: félelf
Szint: 8
Klán: Shayelle Amazonklán

OFF - Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF - Csevegő   OFF - Csevegő - Page 5 EmptySzomb. 05 Jan. 2013, 06:03

JK-mesélő párti vagyok, úgy könnyebben szerveződnek a kalandok is, mintha még mesélőt is kellene szerezni. Smile (A Shayellés leányzók olyat is játszottak még TK-n, hogy ketten meséltek maguknak kalandot az írásuk végén megadva valami reagszámhoz kötött eseményt , pl.: ha párosra végződik, akkor szörnybe futnak, ilyesmi. Itt reagszám helyett talán kockadobáshoz lehetne kötni; erre a célra a random.org-ot ajánlom.) De ez csak ajánlás, természetesen mindenki úgy kalandozik, ahogy szeretne, amíg más JK-k rovására nem teszi.

Csak az a lényeg, hogy minden résztvevő elfogadja a mesélőt és az általa írtakat. De úgy érzem, ez magától értetődő. Smile
Vissza az elejére Go down
http://shayelle.uw.hu/ribeldah.html
Galden Mortelor

Galden Mortelor


Hozzászólások száma : 32
Age : 46
Tartózkodási hely : Faverell

Karakterlap
Faj: ember
Szint: 8
Klán:

OFF - Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF - Csevegő   OFF - Csevegő - Page 5 EmptySzomb. 05 Jan. 2013, 05:38

A faverelli felderítéshez eddig Rachel jelezte csatlakozási szándékát + Ziburban érzek hajlandóságot (ha nem jön, akkor sajnos kénytelen leszek lelőni egy mérgezett kötéllel Wink). Minél többen jönnétek, annál jobb.
Ribeldah: kalandrésztvevő JK is vezethet történetet / mesélhet, vagy célszerűbb külön mesélőt keresni erre a feladatra?

Mágia: juppié! *Elmegy, tanulmányoz, és lehetőség szerint ezt is nők bűvölésére fogja használni.* Razz
Vissza az elejére Go down
Ribeldah Mayé
Admin
Ribeldah Mayé


Hozzászólások száma : 149

Karakterlap
Faj: félelf
Szint: 8
Klán: Shayelle Amazonklán

OFF - Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF - Csevegő   OFF - Csevegő - Page 5 EmptyPént. 04 Jan. 2013, 21:42

Figyelem, figyelem! *dobpergés*

Újabb mágiaiskolával bővült a Súgó-oldal. Smile A síkok mágiája mellett most már a lét mágiájával is megismerkedhettek.

A FAQ-t még ma igyekszem elkészíteni és mellette remélhetőleg születik egy összefoglalóbb jellegű írás a játéktéri harcról is.
Vissza az elejére Go down
http://shayelle.uw.hu/ribeldah.html
Galden Mortelor

Galden Mortelor


Hozzászólások száma : 32
Age : 46
Tartózkodási hely : Faverell

Karakterlap
Faj: ember
Szint: 8
Klán:

OFF - Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF - Csevegő   OFF - Csevegő - Page 5 EmptyPént. 04 Jan. 2013, 04:20

Semmi gond, jó lesz így is a chat, ez tényleg csak egy kényelmi funkció lett volna.
Vissza az elejére Go down
Ribeldah Mayé
Admin
Ribeldah Mayé


Hozzászólások száma : 149

Karakterlap
Faj: félelf
Szint: 8
Klán: Shayelle Amazonklán

OFF - Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF - Csevegő   OFF - Csevegő - Page 5 EmptyPént. 04 Jan. 2013, 04:16

Fejléc mérete átállítva, elnézést a kellemetlenségért, a szélesvászonhoz szoktam. :$

Helgerandi kocsma készül, de lehet benne több krimó is, szóval akár ti is kitalálhattok egyet-egyet, amikor szükséges. Az, hogy nevesítitek is vagy csak Fogadó/Kocsma/Talponálló néven emlegetitek, rajtatok áll. Smile

A csetboxon viszont nem tudok állítani, két opció van: be- és kikapcsolás. :-/ Esetleg a Súgó-oldalra is beszúrhatok csetablakot, hátha ott több lehetőség lenne állítgatni, csak akkor meg kényelmetlen váltogatni a két oldal között folyton.

Vissza az elejére Go down
http://shayelle.uw.hu/ribeldah.html
Porpentine Quill

Porpentine Quill


Hozzászólások száma : 25
Age : 38
Tartózkodási hely : Helgerand

Karakterlap
Faj: gnóm
Szint: 4
Klán: Bolondok Céhe

OFF - Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF - Csevegő   OFF - Csevegő - Page 5 EmptyCsüt. 03 Jan. 2013, 22:49

Hali!

Egy olyan problémám lenne, hogy 1024x768-ra állított felbontást használok, és mégis az oldal egyharmada kilóg a képből (van amikor még odatekerni sem enged, hogy megnézzem a mondatok végét). Nem lehetne ezen javítani valamit? Ha tippelnem kéne a felső kép húzza szét.

Köszi
Vissza az elejére Go down
http://bolondokcehe.uw.hu
Nius

Nius


Hozzászólások száma : 24
Age : 57

Karakterlap
Faj: ember
Szint: 1
Klán: Bolondok Céhe

OFF - Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF - Csevegő   OFF - Csevegő - Page 5 EmptyCsüt. 03 Jan. 2013, 20:54

Sziasztok!
Egy kérdés: Van valami nevesített fogadó, vagy kocsma Helgerandban? A leírásban nem láttam.
Köszönöm: Nius
Vissza az elejére Go down
Zibur Ro Krandal

Zibur Ro Krandal


Hozzászólások száma : 11
Age : 44

Karakterlap
Faj: ember
Szint:
Klán:

OFF - Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF - Csevegő   OFF - Csevegő - Page 5 EmptyCsüt. 03 Jan. 2013, 12:25

Hali mindenkinek! Beköszönök már én is! Smile
Vissza az elejére Go down
Galden Mortelor

Galden Mortelor


Hozzászólások száma : 32
Age : 46
Tartózkodási hely : Faverell

Karakterlap
Faj: ember
Szint: 8
Klán:

OFF - Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF - Csevegő   OFF - Csevegő - Page 5 EmptyCsüt. 03 Jan. 2013, 11:54

Előre is bocs, hogy ide írom, de ezt még nem tartom kaland szintűnek:
Farevell, illetve közvetlen környéke "felderítéséhez" (a szó minden értelmében) és afféle ismerkedő játékhoz keresnék társakat, társaságot.
Rachel: ha megfelel, ennek keretében is játszhatnánk együtt, szóval szívesen és örömmel venném, ha csatlakoznál.
Keressetek bátran PM-ben, esetleg csatlakozzatok a Játéktéren.

Ribeldah: a chatnél az inaktivitási korlátot át lehetne állítani negyed óráról egy kicsit hosszabbra? Ha csak egy kis időre nem nézek rá, máris kidob a rendszer.
Vissza az elejére Go down
Ribeldah Mayé
Admin
Ribeldah Mayé


Hozzászólások száma : 149

Karakterlap
Faj: félelf
Szint: 8
Klán: Shayelle Amazonklán

OFF - Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF - Csevegő   OFF - Csevegő - Page 5 EmptyCsüt. 03 Jan. 2013, 05:36

Így van. A hétvégén igyekszem már összerakni egy FAQ-t ezzel kapcsolatban, ami mindent megvilágít majd jól.
Vissza az elejére Go down
http://shayelle.uw.hu/ribeldah.html
Galden Mortelor

Galden Mortelor


Hozzászólások száma : 32
Age : 46
Tartózkodási hely : Faverell

Karakterlap
Faj: ember
Szint: 8
Klán:

OFF - Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF - Csevegő   OFF - Csevegő - Page 5 EmptyCsüt. 03 Jan. 2013, 04:05

Egy kérdés: a nem TK-előéletű karik az új világ "bennszülöttjei"? Vagy mindenki azt játszik, amit akar, választása szerint Corvusról átjutottat vagy éppen helyi lakost?
Vissza az elejére Go down
Ribeldah Mayé
Admin
Ribeldah Mayé


Hozzászólások száma : 149

Karakterlap
Faj: félelf
Szint: 8
Klán: Shayelle Amazonklán

OFF - Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF - Csevegő   OFF - Csevegő - Page 5 EmptySzer. 02 Jan. 2013, 04:51

Linkprobléma megoldva.

A térkép erre lakik: http://esheynal.enjin.com/map/m/10268603/article/1194086

Sorrendprobléma is megoldva. x) Iszonyú büszke vagyok magamra. xD
Vissza az elejére Go down
http://shayelle.uw.hu/ribeldah.html
Lunar ar Kobzafa

Lunar ar Kobzafa


Hozzászólások száma : 29

Karakterlap
Faj: félelf
Szint: 12
Klán: Hímzett Tekercsek Szövetsége

OFF - Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF - Csevegő   OFF - Csevegő - Page 5 EmptySzer. 02 Jan. 2013, 03:34

sziasztok

A múltkor találtam egy térképet Esheynal-ról, de most hiába keresem. Tud valaki segíteni?
Vissza az elejére Go down
http://szelekkeltancol.ucoz.hu
Ajánlott tartalom





OFF - Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF - Csevegő   OFF - Csevegő - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
OFF - Csevegő
Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Esheynal Világa :: OFF :: 
Csevegő - karakteren kívül
-
Új téma nyitása   Hozzászólás a témáhozUgrás: